Vonios plytelės: kokios yra naujausios tendencijos?

Vonios kambario interjeras reikalauja daug dėmesio ir pagalvotų sprendimų. Dažniausiu pasirinkimu tampa vonios plytelės, kurios yra naudojamos labai plačiai ir daug metų vertinamas kaip geriausias pasirinkimas vonios kambariui. Visgi, kokios yra naujausios tendencijos, kurios gali padėti apsispręsti renkantis plyteles?

Didėjantys formatai

Buvo laikas, kai vonios kambaryje buvo labai populiaru rinktis elementus, sukurtus iš labai mažų keramikinių plytelių. Nors šiandien dar galima sutikti tokių pavyzdžių, pastaruoju metu tendencijos yra kiek kitokios. Vonios kambariuose vis dažniau sutinkamas didesnės plytelės. Šiuo metu ypač populiarios netgi labai didelių formatų plytelės, kurios vonios kambariui suteikia prabangos, vientisumo ir tvarkos.

Galima rinktis didesnes plyteles tiek sienoms, tiek grindų zonai. Kuriant vonios interjerą šiandien rekomenduojama netgi pritaikyti tokius sprendimus, kai vienodos plytelės naudojamos grindims ir vienam vonios sienos elementui, taip sukuriant netikėtą stilių.

Natūralūs raštai

Jeigu norite, kad Jūsų vonios interjeras atitiktų naujausias tendencijas, žinokite, kokius atspalvius reikėtų rinktis. Jau kelerius metus madingi natūralūs raštai, kurie imituojami vonios kambaryje. Pavyzdžiui, madingos yra vonios plytelės, imituojančios natūralaus medžio, smėlio, molio, marmuro atspalvius ir raštus. Pasirinkę tokias plyteles, sukursite ne tik stilingą, bet ir atpalaiduojančią vonią, kurioje jausitės jaukiai ir patogiai.

Gamtos atkartojimas

Kuris laikas tendencijos diktavo atsisakyti įvairių salvų ir paveikslėlių vonios kambaryje, tačiau šiuo metu stilingos plytelės yra tos, kurios yra ne tik vienspalvės. Pavyzdžiui, pastaruoju metu labai madinga rinktis plyteles, kuriose yra gamtos augalų raštai. Plytelės, kuriose atvaizduoti gėlių lapai, žiedai, kiti gamtos elementai, bus puikiu akcentu išskirtinėms vonios vietoms pabrėžti. Rinkitės tokias plyteles dušo kabinos sienoms, arba erdvei virš praustuvų. Svarbiausia, kad tai nebūti pagrindinės plytelės vonioje. Renkantis tokius intensyvius ir ryškius raštus juos labai svarbu derinti su natūraliomis spalvomis. Taip sukursite harmoniją ir stilių.

Drąsios spalvos

Anksčiau vonios kambaryje buvo pageidautina tik balta ir kitos šviesios spalvos. Tačiau ši tendencija po truputį keičiasi, todėl jeigu kuriate vonią, nenustebkite pastebėję, kad pastaruoju metu yra toks platus įvairių ryškių spalvų plytelių pasirinkimo. Naujausios tendencijos rodo, kad voniai labai tinka žalios spalvos plytelės, taip pat tamsi pilka, auksinė ir netgi juoda. Šių spalvų vonios plytelės leidžia sukurti stilingą ir modernią vonią.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2024 Linkas.lt - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress