„Land Rover“ tapo pirmojo „Virgin Galactic“ kosminio skrydžio su įgula dalimi

„Land Rover“ tapo dalimi „Virgin Galactic“ misijos, kurios metu į kosmosą buvo paleistas pirmasis įmonės erdvėlaivis su visa įgula. Drauge skrido ir seras Richardas Bransonas – misijos idėjos sumanytojas, vienas iš keturių jos specialistų ir įmonės įkūrėjas.

„SpaceShipTwo Unity“ erdvėlaivis į kosmosą išskriejo su keturiais misijos specialistais ir dviem pilotais. Stipri šešių žmonių komanda į skrydį pakilo ir iš jo grįžo kosmoso uoste „Spaceport America“ Naujojoje Meksikoje. Seras Richardas Bransonas į „Unity 22“ misiją buvo atvežtas ypatingu modeliu – „Range Rover Astronaut Edition“ automobiliu. Po saugaus nusileidimo jo erdvėlaivis „Land Rover Defender 110“ automobiliu buvo nutemptas iki istorinį skrydį stebėjusių misijos gerbėjų.

Ketvirtajame bendrovės skrydyje į kosmosą pirmą kartą erdvėlaivyje skrido visa įgula. Būdami kosminiame orlaivyje jie patyrė ir nesvarumo būseną, ir galėjo žavėtis neįtikėtinais Žemės vaizdais iš kosmoso erdvių.

Žiūrovai iš viso pasaulio galėjo stebėti tiesioginę kosminio skrydžio transliaciją ir savo akimis išvysti neįprastą reginį – tokią nuostabią patirtį „Virgin Galactic“ žada suteikti ir ateities astronautams.

„Virgin Galactic“ komandai tai – neįtikėtinas technologinis ir žmogiškasis pasiekimas, jie žengė į naujas aukštumas, – sakė Joe Eberhardtas, „Jaguar Land Rover North America“ prezidentas ir vadovas. – „Land Rover“ gamintojai didžiuojasi galėdami prisidėti prie tokios įspūdingos misijos – nėra nė menkiausios abejonės, kad ir ateityje būsime visų skrydžių dalimi.“

„Virgin Galactic“ – pirmoji pasaulyje komercinių kosminių skrydžių įmonė. Jau dabar į ją kreipėsi apie 600 ateities astronautų, kurie į savo skrydžius bus nugabenti misijos partnerės – bendrovės „Land Rover“ – automobiliais.

„Land Rover“ yra dalis kasdienio „Virgin Galactic“ komandos gyvenimo: šios bendrovės automobiliais tempiami kosminiai orlaiviai, gabenama reikalinga įranga, valomi pakilimo takai prieš pirmosios pasaulyje privačios įmonės, skraidinančios žmones į kosmosą komerciniais tikslais, skrydžius.

„Land Rover“ buvo šalia mūsų nuo 2014-ųjų ir tapo kasdienio „Virgin Galactic“ gyvenimo dalimi. Visai nenuostabu, kad šie pajėgūs, prabangūs ir ikoniški automobiliai suvaidino pagrindinį vaidmenį šios dienos istoriniuose įvykiuose. Norime pradėti teikti komercines paslaugas, tad esame itin pamaloninti žinodami, jog „Land Rover“ gamintojai pasirengę šturmuoti naujas aukštumas ir įveikti visas ribas, drauge atversti kosmines erdves ir pakeisti pasaulį visam laikui“, – sakė Stephenas Attenborough, „Virgin Galactic“ klientų padalinio vadovas.

„Virgin Galactic“ įkūrėjas seras Richardas Bransonas ir „Jaguar Land Rover“ vyriausiasis kūrybos vadovas, profesorius Gerry McGovernas pristatė „Range Rover Astronaut Edition“ dar 2019-aisiais. Šiuos prabangius visureigius sukūrė „Land Rover SV Bespoke“ padalinys ir pasiūlė išskirtinai „Virgin Galactic Future Astronaut“ klientams. Šiuo modeliu pabrėžiamos bendros partnerių vertybės ir „Future Astronaut“ bendruomenės indėlis į ateities kosmoso demokratizavimą.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2024 Linkas.lt - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress