Kaip atliekamas automobilių stiklų remontas? Labiau apsimoka automobilio stiklus keisti ar remontuoti?

Automobilio stiklų priežiūra reikalauja nuolatinio darbo, pavyzdžiui, reguliariai keisti valytuvų šluoteles. Deja, net ir tinkamai prižiūrimas stiklas nėra apsaugotas nuo nelaimių, nes automobilių stiklai gali netyčia įskilti ar susibraižyti.. Nors nedideli pažeidimai gali būti sėkmingai pataisyti, kai kuriais atvejais reikia pakeisti automobilio stiklą. Tai yra neišvengiama procedūra, kai pažeidimai yra ypač šiurkštūs ir sunkiai ištaisomi, o smulkūs pažeidimai yra ignoruojami ir nesprendžiami laiku.

Kada geriau remontuoti, o kada labiau apsimoka pakeisti automobilių stiklus?

Didžiausia problema, pasak ekspertų, yra vairuotojų noras vėluoti, nes automobilių stiklų remontas turi būti atliekamas kiek įmanoma greičiau. Tiesą sakant, sudaužytą stiklą galima greitai ir lengvai pataisyti, laiku pasikonsultavus su šios srities ekspertais. Reikėtų prisiminti, kad stiklo restauravimas yra ekonomiškesnis pasirinkimas. Be to, daugiau dėmesio skiriama aplinkos apsaugai, o kokybiškas apdirbimas garantuoja pirminį stiklo tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Galų gale stiklų remontas užtrunka tik pusvalandį, o jų keitimas gali užtrukti valandas. 

Tiesa, kaip minėjome, stiklo remontas kai kuriais atvejais neįmanomas – dažniausiai tik tuo atveju, jei pažeistos vietos skersmuo yra ne didesnis nei keli centimetrai, o pažeidimas nėra tiesioginiame vairuotojo matymo lauke.

Ką daryti, jei reikia pakeisti automobilio stiklą?

Prireikus pakeisti automobilio stiklą, pirmiausia reikia rinktis tos srities profesionalus, galinčius užtikrinti geriausius rezultatus ir garantuoti atliekamų darbų kokybę. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta įmonė dirba su patikimu gamintoju. Stiklas turėtų būti patikimas ir neturėti problemų ateityje. Kitaip tariant, atliekant keitimo darbus svarbu ir pats stiklas, ir meistro profesionalumas, žinios ir patirtis.

Keičiant automobilio priekinį stiklą reikia laikytis griežtos sekos, jei tai darysite patys: pirmiausia nuimkite visus apdailos elementus ir valytuvus, tada nupjaukite stiklą nuo automobilio, nuvalykite klijų likučius ir pašalinkite korozijos šaltinį. Korpusas ir naujas stiklas turi būti paruošti klijavimui – korpusas padengiamas klijais, o stiklas atsargiai priklijuojamas į vietą. Tada vėl surinkite visus apdailos elementus ir pašalinkite nešvarumus iš transporto priemonės vidaus ir išorės. Stiklo keitimas dažniausiai užtrunka apie vieną ar kelias valandas, tačiau kai kuriais atvejais tai gali užtrukti ir ilgiau, priklausomai nuo modelio, kėbulo būklės ir kitų techninių savybių.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2024 Linkas.lt - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress