SEO paslaugos ir atgalinės nuorodos: kada jos virsta pavojumi?

Tinkamai įgyvendintos SEO paslaugos leidžia orientuotis į aukštus rezultatus, t. y. įmonė gali tikėtis patekti į pirmuosius paieškos sistemos puslapius pagal įvairius raktinius žodžius, pagerinti savo randamumą ir sulaukti didesnio lankytojų srauto. Tiesa, ne visi optimizacijos darbai atneša sėkmingą rezultatą. Priešingai, – elgiantis neprofesionaliai kartais galima pridaryti daugiau žalos nei realios naudos. Tai ypač svarbu kalbant apie atgalines nuorodas (backlinks), kurių kūrimas ir talpinimas reikalauja tam tikrų taisyklių išmanymo.

Kaip SEO paslaugos yra susijusios su atgalinėmis nuorodomis?

Greičiausiai kiekvienas SEO specialistas sutiks su tuo, kad sėkmingai įgyvendintos SEO paslaugos neatsiejamos nuo kokybiškų atgalinių nuorodų. Principas čia  gana paprastas – kuo daugiau nuorodų į jūsų svetainę pateikiama iš kitų interneto svetainių, tuo palankiau tai įvertins „Google“ robotai. Tačiau būtina atminti, kad svetainės yra skirtingos, t. y. skiriasi ir jų kokybiniai rodikliai, ir reitingas. Be to, net ir pačios nuorodos gali būti talpinamos labai įvairiai.

Teigiamą įtaką turinčios atgalinės nuorodos

Teigiamo rezultato galima tikėtis, jei nuorodos atkeliauja iš svetainių, kuriose nėra kenksmingo turinio, t. y. apkrėstų failų ar kenksmingų kodų. Šios svetainės privalo turėti aukštą reitingą, t. y. jos pačios turi užimti geras pozicijas organinėje paieškoje. Kokybiška atgalinė nuoroda paprastai talpinama antraštiniame svetainės puslapyje, kuriame nėra daug kitų išorinių nuorodų. Be to, ši svetainė savo tematika turėtų atitikti atgalinės nuorodos turinį, t. y. abi svetainės turėtų būti susijusios savo kontekstu. Geriausių rezultatų galima tikėtis, jei nuoroda yra talpinama viršutinėje puslapio dalyje ir nukreipia į atitinkamos tematikos vidinį puslapį, o pačiame nuorodos tekste yra pateikiama aktuali raktinė frazė.

Neigiamą įtaką turinčios atgalinės nuorodos

Kad  SEO paslaugos būtų atliktos kokybiškai, reikia įsitikinti, kad atgalinės nuorodos nebūtų talpinamos apkrėstoje ar kenksmingą turinį pateikiančioje svetainėje, kurios reitingas yra žemas, o pačios svetainės tematika visiškai neatitinka nurodomo puslapio turinio. Žemesnių rezultatų galima tikėtis ir tuomet, jei nuoroda atsiranda ne antraštiniame, o tolimesniame svetainės puslapyje, yra paliekama ne turinyje, o puslapio pabaigoje, galiausiai, – jei pati svetainė turi daug išorinių nuorodų. Neigiamą rezultatą gali lemti ir tai, jei nuoroda kreipia tik į antraštinį puslapį, o jos tekste nėra aktualios raktinės frazės.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2024 Linkas.lt - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress