Paminklai kapams: kaip pasirinkti?

Netekus artimo žmogaus, vienas didžiausių rūpesčių yra ne tik orių, bet ir su mirusiuoju tinkamų atsisveikinti laidotuvių organizavimas. Vis dėlto, po laidotuvių praėjus šiek tiek laiko, reikia pasirūpinti ir paminklu bei kapavietės sutvarkymu. Papasakosime, kokie yra paminklai kapams, kaip išsirinkti tinkamą variantą ir koks apskritai yra kapų tvarkymas Vilniuje.

Visi žinome, kad paminklas yra tarsi nutrūkusio žmogaus gyvenimo atspindys. Dabar paminklai kapams rinkoje yra patys įvairiausi, todėl renkantis, reikėtų pagalvoti, ką jums iš tiesų reiškia mirusysis. Pagal šiuos kriterijus pasirenkamas ir kapų tvarkymas Vilniuje. Norėdami priimti tinkamiausią sprendimą, prisiminkite anapilin iškeliavusio žmogaus asmenybę, charakterį ar pomėgius. Nors paminklai kapams atrodo gana paprastas ir elementarus pasirinkimas, svarbu, kad jis atspindėtų mirusįjį.

Kadangi kapų tvarkymas Vilniuje ir paminklai kapams turi didžiulę pasiūlą, neskubėkite iš karto rinktis pačio pirmo varianto. Rekomenduojama pirmiausia aplankyti kelias paminklų pardavimo vietas, ten apžiūrėjus siūlomus variantus, nusifotografuoti patikusius, o vėliau pasikonsultuoti su kitais šios srities specialistais ir išgirsti iš jų preliminarią kainą bei trukmę, kiek užtruktų tokį paminklą pagaminti. Kadangi kapų tvarkymas Vilniuje – gana brangi paslauga, neskubėkite priimti sprendimo, nes būna taip, kad paminklas neblogai atrodo kitoje kapavietėje ar pardavimo aikštelėje, tačiau gali visiškai netikti jūsų artimojo kapavietei, kadangi bus per didelis ar per mažas. Taip bus gadinamas ir iškreipiamas bendras kapavietės vaizdas.

Paminklai kapams šiomis dienomis yra gaminami iš įvairiausių medžiagų: granito, marmuro ar netgi medžio. Lietuvoje populiariausiais išlieka antkapiai, pagaminti iš granito. Tokių paminklų pavyzdžiai ir kainos lietuvių piniginėms yra priimtiniausios ir siūlo bene geriausią kainos ir kokybės santykį. Granitą žmonės renkasi dėl jo patvarumo, kokybės bei, svarbiausia, ilgaamžiškumo. Dar reikėtų nepamiršti atkreipti dėmesį, iš kokio koknkrečiai granito pagamintas ar bus gaminamas paminklas: iš stambių ir nevienodų grūdų sudaryti granitai dūla greičiau, negu iš smulkiųjų. Siekiant kokybiško rezultato, kaip ir visur, svarbiausiu aspektu išlieka pasirinkti kokybiškų gamintojų gaminius ir ieškoti, kad darbą atliktų savo srities profesionalai.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2021 Linkas.lt - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress