Kokie parduodami butai senamiestyje būtų geriausias pasirinkimas?

Ieškant naujo buto, pirmiausia galvojame apie tai, kokioje vietoje norėtume gyventi. Vieniems mieliau miesto pakraštyje, kur mažiau girdisi miesto šurmulys, o kiti kaip tik ieško buto kuo arčiau  centro. Parduodami butai senamiestyje kiekvienais metais sulaukia daugybės pirkėjų dėmesio. Jeigu ir Jūs svajojate apie gyvenimą miesto širdyje, verta šiek tiek plačiau pasidomėti, kokie butai čia siūlomi ir ko galima tikėtis.

Senas ar naujas?

Prieš renkantis butą senamiestyje, kaip ir tuo atveju, jeigu ieškote buto bet kuriame kitame miesto rajone, pirmiausia reikėtų nuspręsti, koks turėtų būti Jūsų svajonių butas. Svarbiausias kriterijus – namas, kuriame butas įrengtas. Senamiestyje yra labai platus butų pasirinkimas. Čia galima rasti įvairių ir net labai autentiškų variantų, tačiau galutinė buto kaina dažniausiai priklauso nuo to, ar jis įrengtas sename, ar naujame name. Todėl pirmiausia ir Jums reikėtų nuspręsti, kokio tipo name butas Jus domintų. Senos statybos namuose dažnai parduodami butai senamiestyje, kurie įrengti su labai aukštomis lubomis, jų išplanavimas primena senovinius sprendinius ir kai kuriuose tokiuose butuose dvelkia bohemija. Dažniausiai tai nedideli butukai, įrengti seniausiose senamiesčio gatvėse. Jie traukia tuos, kurie nori gyvendami senamiestyje jausti visą šios miesto dalies magiją.

Tačiau nauji butai Vilniuje, o ypač senamiestyje, neatsilieka savo išskirtiniu dizainu. Nauji NT projektai siūlo įsigyti butus, kurie išplanuoti nestandartiškai, tačiau tuo pačiu siūlo visą galybę privalumų: šiuolaikišką įrengimą, saugų kiemą su automatiniais vartais, autonominį šildymą ir kitus dalykus patogiam ir saugiam gyvenimui senamiestyje.

Įvertinkite senamiesčio specifiką

Jeigu Jus domina parduodami butai senamiestyje, labai svarbu žinoti, ką perkate ir ko tikėtis ši buto šioje miesto dalyje. Neužtenka tik pažiūrėti gražias nuotraukas  ir skubėti pirkti buto. Butai senamiestyje yra labai įvairūs, todėl būtinai apsilankykite buto apžiūroje ir sužinokite viską apie parduodamą butą. Pavyzdžiui, ar bute yra įrengta šildymo sistema ir kokia ji yra. Taip pat labai svarbu pasidomėti apie santechnikos būklę, nes tai yra tos problemos, kurios kartais užgriūna apie tai nepasidomėjusius naujakurius. Taip pat nepamirškite pasidomėti kaimynyste. Juk senamiestis – nuolat gyvas. Todėl prieš perkant butą reikėtų įvertinti ir tai, jeigu šalia yra naktinis klubas, kavinė ar kita pasilinksminimo vieta.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2024 Linkas.lt - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress