Ką gali šiuolaikiška darbo užmokesčio programa?

Daugelis iš mūsų vienaip ar kitaip esame susiję su darbo santykiais. Didžioji dalis lietuvių turi ilgalaikes bei nelimituotas darbo sutartis, kuriose abipusiu susitarimu nustatytos darbo sąlygos, užduotys, pareigos, atsakomybės bei vienas svarbiausių kriterijų dirbančiajam – jo gaunamas atlygis už darbą. Kiti dirba sau. Jie turi individualios veiklos pažymėjimą, verslo liudijimą, yra įkūrę įmonę ar tiesiog pasirašę laikinas sutartis su darbdaviu. Darbo veiklos įforminimų yra visa galybė. Kiekvienas pasirenka jam patį geriausią ir priimtiniausią. Kadangi pirma aprašyta forma – darbo sutartys yra pati populiariausia, įmonės turi buhalterius, kurie ir tvarko visus dokumentus, sutartis bei kitus reikalus, susijusius su apskaita, mokėjimais, išmokomis ar kompensacijomis ir pan.

Vienas svarbiausių mėnesio darbų visiems buhalteriams yra atlyginimų mokėjimai. Geriausia, kai tam yra naudojama darbo užmokesčio programa. Jei tik ji pradedama naudoti įmonėje, greitai pastebimas spartesnis darbų atlikimas, laiko sutaupymas, efektyvesnis darbas bei žymiai didesnis komfortas darbo atlikimui. Tai – tikrai ne visi privalumai, kuriuos gali suteikti darbo užmokesčio programa. Ją įsigijusi įmonė taip pat turės galimybes:

  • keistis turima informacija su personalo apskaita, darbo laiko apskaita bei kitomis jau šiuo metu naudojamomis programomis.
  • bus galima vesti pirminę informaciją, kuris susijusi su darbo laiko apskaitos žiniaraščiu, nedarbingumo pažymėjimais, įsakymais apie atostogų suteikimą, apyvartos ir premijų žiniaraščiais ir kita.
  • viena reikalingesnių funkcijų – pagal suvestą pirminę informaciją arba automatiškai pagal darbo grafiką apskaičiuoti darbuotojo atlyginimą.
  • šiuolaikiška darbo užmokesčio programa taip pat gali suskaičiuoti atostoginius, išeitines ir nedarbingumo pašalpas, įvairias premijas ir kitus reikalingus priedus.
  • tikrai nebereikės rankiniu būdu išskaičiuoti iš atlyginimo visų privalomų mokesčių, gyvybės draudimų, alimentų, kreditų ir paskolų, profsąjungų mokesčių ar kitų pastovių arba vienkartinius išskaitymų. Tai jau galės atlikti darbo užmokesčio programa pati.
  • jei yra poreikis, galima ir eksportuoti skaičiavimo rezultatus į kitas turimas buhalterinės apskaitos sistemas.
  • beje, svarbus buhalteriams yra ir dokumentų atspausdinimas. Jie turės galimybę atspausdinti planavimo skyriui bei kitus darbuotojui ir buhalterijai reikalingus dokumentus. Tai gali būti pažymos, atsiskaitymo lapeliai, algalapiai, kasos išlaidų orderiai ir kita.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2024 Linkas.lt - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress