Facebook reklama: patarimai

Facebook reklama yra vienas iš būdų pasiekti potencialų klientą be didelio vargo. Ko reikia, kad Facebook reklama būtų veiksminga? Keletas patarimų jums. Pirmiausia, Facebook reklamai yra reikalingas geras vizualas. Jame turi būti pateikta koncentruota informacija, pritraukiantys vizualai ar paveikslėliai bei veiksmą atlikti skatinančios frazės (angl. ,,call to action’’). Nesistenkite sutalpinti visos informacijos į vieną reklamą – geriau nukreipkite naršytojus ten, kur jie galės sužinoti daugiau, o Facebook reklamoje palikite tik svarbiausią informaciją. Antra, atsirinkite savo auditoriją. Tik dominančiai auditorijai rodoma Facebook reklama pasieks norimų rezultatų. Skirtingus nustatymus galite išbandyti skirtingose Facebook reklamose, kas padės atrasti savo tikslinę auditoriją. 

Man atrodo, mano Facebook reklama neveikia. Ką daryti?

Facebook reklama nepasiekia auditorijos ir neduoda norimų rezultatų? Gali būti, kad kažką darote ne taip. Viena iš priežasčių gali būti netinkamas Facebook reklamos tikslo nustatymas. Kiekvienas iš pateiktų Facebook reklamos tikslų skirtingai veikia reklamą, todėl čia reikalingas atitinkamas pasirinkimas. Taip pat patikrinkite, kokia yra jūsų pasirinkta auditorija. Galbūt ji per siaura? O gal kaip tik per plati? Reklamos rodymas nesidomintiems nepadės verslui pritraukti naujų klientų, o rodymas per daug specifinei auditorijai taip pat gali sumažinti veiksmingumo šansus. Jeigu auditorija yra plati, Facebook reklama gali gauti neigiamus įvertinimus – Facebook naršytojai paspaudę ,,paslėpti reklamą’’ (angl. ,,hide post’’) leidžia platformai suprasti, kad ši Facebook reklama nėra naudinga. Daug neigiamų atsiliepimų sulaukusios Facebook reklamos tęsti nebereikėtų. 

Facebook reklama – tai įrankis pasiekti auditoriją

Facebook reklama yra naudojama net ir didžiausių verslų. Ji gali pasiekti auditoriją įvairiausiuose kampeliuose visame pasaulyje. Facebook reklama gali padėti pritraukti žmones į jūsų svetainę, didinti prekės ženklo vardo žinomumą, pritraukti naujų sekėjų ar net pirkėjų. Taip pat, dėl nedidelių reklamos kaštų Facebook reklama leidžia daugiau eksperimentuoti ir keisti reklamos išvaizdą ar nustatymus. Žinoma, jei Facebook reklama yra jums nesuprantami dalykai, reklamos agentūra gali būti tai, kas padės jums su ja. 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2024 Linkas.lt - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress