Auksiniai auskarai: kaip išsirinkti tuos, kurie geriausiai tinka Jums?

Auksiniai  papuošalai – tai klasika, kuri niekuomet neišeina iš mados. Auksiniai auskarai, grandinėlės, žiedai ir kiti juvelyriniai dirbiniai yra populiarūs visada. Tai subtilūs, stilingi ir prabangūs papuošalai, kuriuos lengva priderinti prie įvairių aprangos stilių. Visgi, kaip išsirinkti auskarus, kad jie pabrėžtų Jūsų bruožus ir išryškintų Jūsų veido formą?

Kaip rinktis auskarus?

Pirmiausia, auskarus reikėtų rinktis pagal tai, kokį stilių mėgstate. Auksiniai auskarai gali būti įvairių formų ir skirtingų stilių. Tačiau ne visos moterys žino, kad geriausiai atrodys tie auskarai, kurie dera prie Jūsų veido tipo. Kaip rinktis?

    • Ovalo forma. Ovalo formos veidas įprastai pasižymi šiek tiek siauresne kakta ir smakru, tačiau platesne skruostų dalimi. Gera žinia moterims, kurių veidas yra ovalo formos – joms tinka visi auskarai. Tai reiškia, kad galite nešioti tiek mažus subtilius, tiek masyvius auskarus. Taip pat puikiai atrodys ir kabantys ilgi auskarai. Renkantis naujus papuošalus, galite drąsiai eksperimentuoti ir įsigyti vis kitokius.

    • Apvalus veidas. Apvalios veido formos moterys dažniausiai turi apvalius skruostus, kakta nėra aukšta, o smakras nesmailas. Jeigu Jūsų veido forma yra apvali, Jums puikiai tiks įvairūs ilgi auksiniai auskarai. Galite eksperimentuoti su jais ir visuomet atrodysite stilingai. Taip pat Jūsų veido formas išryškins įvairių skirtingų formų auskarai, kurie gali būti trikampių formų, kvadratiniai.

    • Trikampis. Moterims, kurių veido forma primena trikampį, reikėtų vengti auskarų, kurie dar labiau užaštrinta veido linijas. Dažniausiai tokių moterų kakta būna kiek platesnė, o nuo skruostų link smakro veidas smailėja. Todėl vienas blogiausių pasirinkimų būtų smailėjantys ilgi auskarai. Geriausiai prie tokio veido tinka švelnių formų auskarai, kurie yra  nekampuoti. Todėl Jums puikiai tiks tiek dideli, tiek mažesni apvalūs auksiniai auskarai, o taip pat vadinamosios „rinkės“.

    • Kvadratinis veidas. Kvadrato formos veido bruožai dažniausiai pasižymi tuo, jog kakta ir smakras yra gana platūs. Todėl veidas tarsi kiek panašus į kvadratą. Jeigu Jūsų veido forma būtent tokia, Jums reikėtų vengti itin aštrių formų auskarų. Nereikėtų rinktis trikampių ar kvadratinių auskarų. Priešingai – geriausiai atrodysite, jeigu auskarai bus apvalūs. Jums puikiai tiks tiek maži apvalūs auskarai, tiek ilgi auskarai, kurie šiek tiek sušvelnins veido formas.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2023 Linkas.lt - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress