Ar jūsų verslui reikia SEO?

Nors seo optimizavimo nauda įrodyta ir neabejotina, tačiau verslo savininkai kartais neskuba kreiptis į įmones, kurių veikla seo paslaugos. Pirmiausia stengiamasi atsakyti į klausimą ar ši investicija tikrai reikalinga. O galbūt ir be to verslas sektųsi puikiai? Mes padėsime atsakyti į šį klausimą ir aptarsime, kada seo paslaugos yra neabejotinai reikalingos.

Kai svetainės/ el.parduotuvės pozicijos Google krenta žemyn

Jei laikui bėgant jūsų svetainė atsiduria vis toliau ir toliau nuo pirmųjų Google puslapių, net neabejokite, kad vienintelis būdas vėl tapti matomais yra profesionalios seo paslaugos. Nepakankamas svetainės lankytojų srautas, per mažas išorinių nuorodų skaičius, o gal net techninės svetainės klaidos įtakoja pozicijų kritimą. Šiuo atveju identifikuoti ir pašalinti priežastis bei atlikti eilę veiksmų, kurių dėka pagerėtų situacija, gali tik patyrę seo specialistai.

Kai krenta pirkėjų/ klientų skaičius

Žinoma, sumažėjusį el. parduotuvės pardavimų skaičių gali lemti ir kitos priežastys, tokios kaip per didelės kainos, pirkėjams nepalankios pirkimo sąlygos ir pan. Tačiau jei be sumažėjusių pardavimų pastebite ir mažesnį apskritai į el.parduotuvę užsukančių lankytojų skaičių, tikriausiai jūsų el.parduotuvė yra sunkiai matoma potencialiems pirkėjams. Praktikoje įrodyta, kad seo paslaugos ir jų rezultatai, t.y. geresnės pozicijos Google, tiesiogiai susijusios su pardavimų skaičiaus augimu.

Kai naudojate Google Adwords reklama

Užsakant Google Adwords reklamą svetainės ar el.parduotuvės seo optimizavimas turi reikšmę dviem aspektais. Skaičiuojant mokamos reklamos kokybės balus, gerą seo optimizavimą turinčioms svetainėms skiriami aukštesni balai. Tai reiškia, kad tokių svetainių reklamos skelbimai bus aukštesnėse pozicijose, o jų kaina bus mažesnė.

Optimizavimo teikiama nauda ir seo paslaugos gali būti siejamos su dar daugiau verslo pokyčių. Naujam verslui svetainės seo optimizavimas gali būti naudingas didinant žinomumą ir siekiant užimti savo, kaip naujokų, pozicijas rinkoje. Na, o plačiąja prasme, seo paslaugos naudingos visiems verslams, kurie nori milžiniškose interneto platybėse ne egzistuoti, bet būti matomi ir pirmaujantys, o gal laikui bėgant netgi tapti lyderiais.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

© 2023 Linkas.lt - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress